Dlaczego dōTERRA

Dlaczego dōTERRA

DLACZEGO UŻYWAĆ OLEJKÓW dōTERRA

Jeżeli zamierzasz używać olejków eterycznych jako naturalnej i alternatywnej profilaktyki dla twojego zdrowia to podstawą jest, żeby te olejki posiadały najwyższe właściwości lecznicze oraz spełniały twoje oczekiwania. Dlatego powinieneś wybierać olejki eteryczne pod względem ich skuteczności i  czystości.

Wybierając doTERRA, wybierasz precyzyjnie  i delikatnie destylowane olejki eteryczne z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie w uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności przez doświadczonych plantatorów z całego świata.

Każdy olejek eteryczny dōTERRA jest również dokładnie testowany zgodnie z wymogami  certyfikatu  jakości CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade®). Doświadczeni użytkownicy natychmiast rozpoznają stosowane najwyższe standardy  jakości dla zapewnienia czystości, bezpieczeństwa i skuteczności terapeutycznej olejków eterycznych dōTERRA.

Skuteczność ma swój początek w samej roślinie. Ten sam gatunek rośliny uprawiany
w różnych środowiskach różni się pod względem swojego składu. Jeżeli rośliny są uprawiane w optymalnej glebie, temperaturze i klimacie wytwarzają one wówczas najwyższą jakość olejku eterycznego. Ale to jest leszcze nie wszystko.
Czystość też odgrywa bardzo ważną rolę. Wiele olejków eterycznych dostępnych
w sprzedaży nie posiada certyfikatu czystości. Często zawierają one syntetyczne wypełniacze lub inne składniki, które wpływają na zmianę czystości. To zmniejsza właściwości zdrowotne olejku.

dōTERRA jest zaangażowana w dostarczanie najczystszych i najbardziej skutecznych olejków eterycznych i z tego powodu zatrudnia globalną sieć rolników, którzy znają dokładny proces uprawy roślin przeznaczonych do produkcji olejków eterycznych. Oni zapewniają prawidłowe dbanie o rośliny i zbieranie w odpowiednim czasie.

Wybierając dōTERRA, wybierasz olejki destylowane z roślin, które zostały cierpliwie zbierane
w idealnym momencie przez doświadczonych hodowców roślin z całego świata.

dōTERRA stosuje także nowoczesne i zaawansowane metody testowe w celu zapewnienia czystości i skuteczności każdego olejku eterycznego. Każdy olejek eteryczny dōTERRA jest poddawany najwyższemu standardzie dokładnego i rygorystycznego testowania. Te normy testowe CPTG – Atestowana Czysta Jakość Terapeutyczna ustawia poprzeczkę dla jakości, czystości, skuteczności.