Cyprys

Cyprys

Cyprys

Opis

Olejek cyprysowy składa się z monoterpenów, które mogą poprawić wygląd tłustej skóry. Może być również stosowany zewnętrznie, aby nadać ciału wzmocnienie energetyczne. Struktura chemiczna olejku z cyprysu przyczynia się również do jego odnawiającego i upiększającego zapachu. Stosowany aromatycznie, cyprys wytwarza czysty aromat, który ma zarówno ożywczy, jak i gruntujący wpływ na emocje.

Zastosowanie

Skóra tłusta jest częstym problemem dla wielu osób. Jeśli szukasz sposobu na zmniejszenie lśnienia cery tłustej, dodaj olejek do codziennego tonera.

Wypełnij powietrze świeżym, orzeźwiającym zapachem olejków eterycznych z cyprysu i limonki dodając je do dyfuzora.

Olejek cyprysowy znany jest ze swoich korzyści dla skóry. Nie przegap niesamowitych właściwości oleju cyprysowego. Stosuj miejscowo olejek z cyprysu, aby uzyskać efekt oczyszczający i uspokajający.

Podaruj sobie odrobinę relaksu pod koniec dnia za pomocą olejku cyprysowego w kąpieli.

Kiedy czujesz się w stagnacji, wdychaj olejek cyprysowy bezpośrednio z butelki. Wdychanie ma wiele zalet i może dać efekt uziemienia i stymulacji emocji. Ponieważ olejek z cyprysu zawiera różne monoterpeny, jego aromatyczne związki pomagają zwiększyć wydolność i dają dodatkowy zastrzyk, którego możesz potrzebować.

Potrzebujesz energii, aby wstać i biegać? Nie przejmuj się, po prostu nałóż olejek eteryczny z cyprysu na stopy i nogi przed długim biegiem. Ożywcze uczucie olejku cyprysowego na skórze da ci motywacyjny impuls, i będziesz cieszyć się długim biegiem.

Cyprys dobrze łączy się z olejkami cytrusowymi, takimi jak cytryna, limonka i dzika pomarańcza, a także z innymi olejkami, takimi jak bergamotka, szałwia, kadzidło, jałowiec, lawenda, majeranek, i rozmaryn.

Źródłem drzewa cyprysowego jest obszar śródziemnomorski i zachodnia Azja.

Ostrzeżenia
Możliwe wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.
Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.