Deep Blue – pomoc w bólu

Deep Blue – pomoc w bólu

Deep Blue – pomoc w bólu

Deep Blue – mieszanka przeciwbólowa

Deep Blue to kojąca mieszanka ośmiu olejków eterycznych, które zapewniają komfort i chłód stawów i mięśni. Deep Blue jest pomocny w stanach zapalnych, bólu głowy, bólu stawów, bólu kości, bólu mięśni, kontuzjach, urazach, stłuczeniach, siniakach, nadmiernych napięciach mięśni, przeciążeniach np. po intensywnym treningu, wysiłku lub ciężkim i wyczerpującym dniu.

Działanie

Kojące, łagodzące, chłodzące, uśmierzające ból.

Skład

Osiem olejków eterycznych łączy się synergistycznie, tworząc potężną mieszankę: Blue Chamomile, Wintergreen, Kamfora, Mięta pieprzowa, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy i Osmanthus. Te olejki eteryczne zapewniają korzyści odmładzające i zapewniają kojący komfort na plecach, nogach i stopach.

Wintergreen jest kluczowym komponentem Deep Blue. Podstawowym składnikiem chemicznym olejku eterycznego Wintergreen jest salicylan metylu monoterpenów, który często łączy się z lotionem i służy do łagodzenia bólu mięśni i stawów.

Helichrysum

to rzadki, ale silny olejek eteryczny. Istnieje ponad 600 gatunków helichrysum na całym świecie, ale to przede wszystkim Helichrysum italicum jest pozyskiwany z olejku eterycznego ze względu na jego zdolność do pobudzania energii i witalności, gdy jest stosowany miejscowo.

W mieszance użyto olejku Blue Tansy, aby wywołać uczucie kojące na dotkniętych bólem obszarach. Uspokaja i jest korzystny dla skóry.

Słodki, kwiatowy aromat Ylang Ylang jest ceniony w przemyśle perfumeryjnym. Miejscowe stosowanie tego tropikalnego oleju wspomaga uczucie spokoju i relaksu oraz zmniejsza skutki codziennego stresu.

Olejek eteryczny z Osmantusa stosowany jest w przypadku podrażnionej skóry. Przyjemny zapach Osmantusa sprawia, że jest popularny w przemyśle perfumeryjnym.

Intensywne uczucie chłodzenia Deep Blue wynika częściowo ze stężenia mentolu w olejku eterycznym z mięty pieprzowej. Dzięki chłodzeniu na skórze Mięta pieprzowa jest pomocna w łagodzeniu napięcia.

Olejek eteryczny z Kamfory, destylowany z drzewa Cinnamonum camphora, jest szeroko stosowany w terapii masażu ze względu na zdolność łagodzenia dotkniętych bólem obszarów.

Blue Chamomile (lub German Chamomile) ma ciepły, ziołowy aromat, który działa uspokajająco i kojąco.

Oprócz olejków eterycznych, Deep Blue maść zawiera również ekstrakty roślinne i nawilżające emolienty, które są korzystne dla skóry pozostawiając ją odżywioną, ukojoną i nietłustą po każdym użyciu.

Zastosowanie

Pomaga redukować stany zapalne pobudzając krążenie i gojenie, przyczynia się do znacznego zmniejszenia bólu, a często całkowitego jego usunięcia. Mieszanka ta głęboko wnikając wewnątrz komórek działa kojąco na zmęczone, przepracowane i obolałe mięśnie i stawy.

Doskonale rozluźnia po jednostajnej pracy przy komputerze czy biurze nad dokumentami które często skutkują nadmiernym napięciem i przeciążeniem konkretnych partii mięśni.

Bardzo wiele osób odczuwa ogromną ulgę w symptomach artretyzmu, kontuzjach sportowych, skręceniach, skurczach mięśni, stłuczeniach czy siniakach.

 

Tu kupisz olejek

 

 

 

 

Deep Blue Rub

Deep Blue Rub, to jeden z najlepiej sprzedających się produktów doTERRA.

Jest to balsam do miejscowego stosowania, który zawiera chłodzące i łagodzące olejki eteryczne, takie jak Peppermint, Wintergreen, Ylang Ylang, Helichrysum (kocanka) i oczywiście zastrzeżoną mieszankę olejków Deep Blue Soothing Blend. Jednocześnie zapewnia wilgoć skóry.

Deep Blue Rub został zaprojektowany, aby pomóc ukoić zmęczone mięśnie i stawy i używa olejków eterycznych o właściwościach chłodzących i rozgrzewających, aby w naturalny sposób poprawić komfort w problematycznych obszarach.

Oprócz olejków eterycznych z certyfikatem CPTG Pure Therapeutycznych Grade® Deep Blue Rub zawiera również ekstrakty roślinne i nawilżające emolienty, które są dobre dla skóry – pozostawiając ją odżywioną, ukojoną i nietłustą po każdym użyciu.

 

Tu kupisz maść

 

 

 

 

Sztyft Deep Blue™

Sztyft Deep Blue, łączący w sobie zarówno kojącą mieszankę Deep Blue™ z olejkami eterycznymi z certyfikatem CPTG™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość), jak i korzystne właściwości Copaiby, oferuje ukierunkowane, silne działanie w stałej postaci, który działa szybko i przynosi ulgę.

Składniki tego łatwego w użyciu sztyftu przenikają głęboko w skórę i tworzą na niej przyjemne uczucie chłodzenia.

Ten niezbędny element wyposażenia  szafki łazienkowej lub torby sportowej w formie sztyftu zawiera nawilżające emolienty, które sprawiają, że skóra staje się miękka w dotyku i nie jest tłusta. Kojący, wygodny i skuteczny sztyft Deep Blue szybko wysycha, dlatego można go nanosić przed, w trakcie lub po ćwiczeniach fizycznych.

 

Olejek eteryczny z Copaiby pochodzi z wonnego drzewa tropikalnego, rosnącego w Ameryce Południowej.

Od XVI wieku olejek eteryczny z copaiby jest stosowany w tradycyjnych praktykach zdrowotnych przez rdzennych mieszkańców północnej i północno-wschodniej Brazylii.

Olejek eteryczny z copaiby jest szeroko stosowany w produkcji kosmetyków, w tym mydeł, kremów, balsamów i perfum, ze względu na jego właściwości oczyszczające i wygładzające skórę. Stosuj miejscowo w połączeniu z olejkiem bazowym lub kremem nawilżającym do twarzy, aby pomóc w zachowaniu nieskazitelnie czystej cery oraz zmniejszyć powstawanie niedoskonałości skóry.

 

 

Tu kupisz sztyft

 

 

 

 

Deep Blue Polifenol Complex ™

Deep Polyphenol Complex ™ dostarcza wyciągi polifenolowe z indyjskiego kadzidła (Boswellia serrata), kurkumy, zielonej herbaty, imbiru, granatu i

pestek winogron. Kadzidło indyjskie od dawna jest używane ze względu na właściwości kojące, a jego stosowanie w tradycyjnych praktykach ajurwedyjskich w Indiach jest dobrze ugruntowane.

Ekstrakt z Boswellia serrata wielokrotnie został przebadany klinicznie, a jego działanie jest udokumentowane.

Podobnie jak kadzidło, kurkuma jest używana od stuleci w praktyce ajurwedyjskiej. Również w wypadku kurkumy nauka ma dowody na kojące działanie przepracowanych mięśnie i stawów. 

Korzeń imbiru był również używany od wieków w całej Azji dla korzyści zdrowotnych. Imbir był jedną z pierwszych przypraw przywiezionych do Nowego Świata i od dawna polecany jest ze względu na swoje naturalne kojące korzyści.

Polifenole

Polifenole są naturalnymi, silnymi, rozpuszczalnymi w wodzie antyoksydantami, a Deep Blue Polifenol Complex ™ dostarcza polifenoli z roślin, z których robi się jedne z nazdrowszych na świecie napojów – zielona herbata, czerwone wino oraz sok z granatu.

Czerwone wino (resweratrol) i zielona herbata (katechiny) od wieków uznawane są za kluczowe dla zdrowej diety śródziemnomorskiej i azjatyckiej. Obecnie są one przedmiotem badań dotyczących procesów starzenia się organizmu i odnowy biologicznej. Resweratrol jest uważany za kluczowy składnik zdrowej diety śródziemnomorskiej i uważa się, że jest odpowiedzialny za „francuski paradoks”, w którym Francuzi cieszą się daleko lepszym zdrowiem serca, niż można by się spodziewać po ich diecie i stylu życia.

Deep Blue Polyphenol Complex ™ dostarcza wyjątkowy ekstrakt z owoców granatu nazywanego „świętym owocem”. Standaryzacja zapewnia określony poziom cząsteczki o nazwie Punicalagin, która zapewnia wspaniałe korzyści tego potężnego owocu.

Polifenole pomagają neutralizować szeroki zakres szkodliwych wolnych rodników, wspierając w ten sposób zdrowie szerokiej gamy tkanek, narządów i układów w całym organizmie.

 Deep Blue Polifenol Complex ™ został zaprojektowany, aby zapewnić naturalną ulgę. Co więcej, jego formuła pozwala cieszyć się wszystkimi tymi wyjątkowo potężnymi, naturalnymi cząsteczkami bez spożywania alkoholu, kofeiny, cukru, kalorii i innych potencjalnie szkodliwych stymulantów.

Wyciągi umieszczone są w  wegańskich kapsułkach, które nie zawierają laurylosiarczanu sodu.

Wszystkie składniki kompleksu Deep Blue Polifenol Complex pochodzą od roślin niemodyfikowanych genetycznie. Podobnie wszystkie składniki Deep Blue Polifenol Complex ™ są bezglutenowe.

Wszystkie składniki są dokładnie testowane pod względem zanieczyszczeń, pestycydów i metali ciężkich, aby spełnić wysokie standardy jakości i specyfikacje.

Stosowanie: 2 kapsułki z jedzeniem na dzień; 1 kapsułka rano i jedna wieczorem. Jest bezpieczny w użyciu będąc stosowany każdego dnia. Zalecamy stosowanie się do sugerowanego zastosowania, które zostało wybrane na podstawie obszernego przeglądu literatury naukowej, wykazującego skuteczność w podanej dawce. Jednak nie powinno być problemu z przyjmowaniem większej ilości niż zalecana ilość Deep Blue Polifenol Complex ™ w oparciu o jego bezpieczeństwo.

Produkt w składzie nie zawiera mieszanki olejków Deep Blue.

 

Tu kupisz Deep Blue Polyphenol Complex

 

 

 

Produkty Deep Blue zostały zatwierdzone na listę produktów jednego z wiodących światowych laboratoriów w dziedzinie badań analitycznych pod kątem zakazanych substancji w suplementach diety  – Cologne List. Masz pewność, że produkty doTERRA są wolne od składników zabronionych przez ustawę o lekach i szkodliwych dla zdrowia.

Na liście znajdują się :

  • Deep Blue Olejek
  • Deep Blue Polyphenol Complex
  • Deep Blue Maść

Cologne List® – Approved Products

 

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.