Deep Blue

Deep Blue

Deep Blue

Deep Blue

 

Deep Blue to kojąca mieszanka ośmiu olejków eterycznych, które zapewniają komfort i chłód stawów i mięśni. Deep Blue jest pomocny po długim dniu pracy lub po intensywnym treningu. Wmasuj w plecy, nogi i stopy.

Osiem olejków eterycznych łączy się synergistycznie, tworząc potężną mieszankę: Blue Chamomile, Wintergreen, Kamfora, Mięta pieprzowa, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy i Osmanthus. Te olejki eteryczne zapewniają korzyści odmładzające i zapewniają kojący komfort na plecach, nogach i stopach.

Wintergreen jest kluczowym komponentem Deep Blue. Podstawowym składnikiem chemicznym olejku eterycznego Wintergreen jest salicylan metylu monoterpenów, który często łączy się z lotionem i służy do łagodzenia bólu mięśni i stawów.

Helichrysum to rzadki, ale silny olejek eteryczny. Istnieje ponad 600 gatunków helichrysum na całym świecie, ale to przede wszystkim Helichrysum italicum jest pozyskiwany z olejku eterycznego ze względu na jego zdolność do pobudzania energii i witalności, gdy jest stosowany miejscowo.

W mieszance użyto olejku Blue Tansy, aby wywołać uczucie kojące na dotkniętych bólem obszarach. Uspokaja i jest korzystny dla skóry.

Słodki, kwiatowy aromat Ylang Ylang jest ceniony w przemyśle perfumeryjnym. Miejscowe stosowanie tego tropikalnego oleju wspomaga uczucie spokoju i relaksu oraz zmniejsza skutki codziennego stresu.

Olejek eteryczny z Osmantusa stosowany jest w przypadku podrażnionej skóry. Przyjemny zapach Osmantusa sprawia, że jest popularny w przemyśle perfumeryjnym.

Intensywne uczucie chłodzenia Deep Blue wynika częściowo ze stężenia mentolu w olejku eterycznym z mięty pieprzowej. Dzięki chłodzeniu na skórze Mięta pieprzowa jest pomocna w łagodzeniu napięcia.

Olejek eteryczny z Kamfory, destylowany z drzewa Cinnamomum camphora, jest szeroko stosowany w terapii masażu ze względu na zdolność łagodzenia dotkniętych bólem obszarów.

Blue Chamomile (lub German Chamomile) ma ciepły, ziołowy aromat, który działa uspokajająco i kojąco.

Oprócz olejków eterycznych, Deep Blue maść zawiera również ekstrakty roślinne i nawilżające emolienty, które są korzystne dla skóry pozostawiając ją odżywioną, ukojoną i nietłustą po każdym użyciu.

Po zbyt długim siedzeniu można odczuwać ucisk i dyskomfort w ciele. Wielu z nas spędza całe dni przy biurku, siedząc za ekranem komputera, nie ruszając się przez dłuższy czas. Siedzenie, pisanie na klawiaturze przez wiele godzin może sprawić, że poczujemy się sztywno i niewygodnie po długim dniu. Jeśli spędzasz wiele godzin przy biurku, możesz masować Deep Blue maść w palcach, rękach, dłoniach, szyi i ramionach, aby uzyskać chłodzenie, relaksującą ulgę.

Zastosuj Deep Blue na stopach i kolanach po ciężkiej pracy, przed i po treningu. Wmasuj w plecy, aby uzyskać ulgę wyczerpanych i przepracowanych mięśni, np. po ciężkiej pracy lub wysiłku fizycznym aby uzyskać chłodzące i kojące działanie.

Ostrzeżenia
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie używać na ranach lub uszkodzonej skórze. Po aplikacji nie należy bandażować ani używać z podkładką grzejną. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.