TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

Opis

Jeśli chodzi o ochronę przed owadami na zewnątrz, czy jest lepszy sposób niż ochrona za pomocą oferty Matki Natury? Chociaż często niewidoczne, wiele roślin zawiera paroizolację zapewnianą przez ich olejki eteryczne, które chronią je przed potencjalnymi zagrożeniami w ich środowisku. Mieszanka olejków eterycznych doTERRA TerraShield wykorzystuje te olejki eteryczne chroniące rośliny w jednym produkcie, aby zapewnić skuteczną ochronę na zewnątrz. TerraShield to aromatyczna mieszanka, która zawiera: Cedarwood, Ylang Ylang, Catnip, Lemon, Eucalyptus, Litsea, Nootka, Arborvitae i Vanilla Bean Absolute. Może poprawić każdą przygodę na świeżym powietrzu, ponieważ jej naturalne składniki pomagają chronić przed owadami. Ze względu na swój organiczny charakter olejek TerraShield jest bezpieczny w użyciu. Można go bezpiecznie stosować na skórze w każdym wieku, od dzieci po dorosłych.

TerraShield to wysoce skuteczny produkt, który został opracowany z użyciem olejków eterycznych o terapeutycznej klasie czystości z certyfikatem CPTG. Certyfikat CPTG gwarantuje wysoki standard czystości i mocy dzięki dokładnemu przetestowaniu olejków.

Zastosowanie:

Dyfuzja: użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.

Miejscowo: stosuj na pożądane obszary (ręce, nogi, szyja) przed działaniem owadów na świeżym powietrzu. W razie potrzeby zastosuj ponownie po kilku godzinach.

Rozpyl TerraShield wokół drzwi, uszczelek okien.

 

Środki ostrożności:

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.