TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

TerraShield – skuteczny środek odstraszający owady

Opis

Wiosna i lato to świetne okresy na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, aby cieszyć się cieplejszą pogodą. Jednak o tej porze roku jest wielu niechcianych gości – takich jak kleszcze, komary i inne szkodniki – które mogą zepsuć beztroski wypoczynek na spacerze w lesie, na wyprawie survivalowej czy podczas wędkowania, ale są też niebezpieczne. Ich ukąszenia swędzą, bolą, a dodatkowo mogą być przyczyną chorób i nieprzyjemnych dolegliwości.

Na te pajęczaki można się natknąć nawet w dużych miastach, np. wychodząc z psem na osiedlowy skwerek. Kleszczy spodziewać się można w miejskich parkach i laskach. Ich inwazja i wydłużenie sezonu żerowania to jeden z efektów globalnego ocieplenia, które objawia się u nas wzrostem średniej rocznej temperatury, wczesnym pojawieniem się TerraShield _ Olejki eteryczne dōTERRA wiosny i późnym nadejściem mrozów.

Kleszcze nie spadają z drzew; bytują w trawie, krzewach i niskich zaroślach, mogą po nich wspiąć się do wysokości maksymalnie 100–150 cm, na wysokość preferowanego żywiciela. Gdy przechodzi potencjalny żywiciel, przyczepiają się do sierści lub ubrania, po czym szukają na jego ciele miejsca, gdzie jest wilgotno, zacisznie i ciepło, i dopiero wbijają się w skórę, by ssać krew.

Kleszcze przenoszą wirusy, które mogą prowadzić do poważnych dolegliwości takich jak kleszczowe zapalenie mózgu (KZM) lub boreliozę.

TerraShield to wyjątkowa mieszanka stosowana podczas wyjść na  zewnątrz.  Działa jako naturalna i skuteczna bariera chroniąca przed uciążliwościami lub zagrożeniami na zewnątrz dzięki połączeniu naturalnych repelentów.

Skuteczność olejku eterycznego wynika po części ze zdolności rośliny źródłowej do tworzenia paroizolacji przy użyciu olejków eterycznych. Ta paroizolacja chroni roślinę przed zagrożeniami w jej naturalnym środowisku. Kiedy używamy olejków eterycznych, możemy skorzystać z tych samych korzyści, aby się chronić.

Skład

TerraShield to aromatyczna mieszanka, która zawiera:

Cedarwood, Ylang Ylang,

Catnip, Lemon,

Eucalyptus, Litsea,

Nootka, Arborvitae ,

Vanilla Bean Absolute.

Ze względu na swój organiczny charakter olejek TerraShield jest bezpieczny w użyciu. Można go bezpiecznie stosować na skórze w każdym wieku, od dzieci po dorosłych.

Zastosowania 

  1. Dyfuzja: użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.
  2. Miejscowo: stosuj na pożądane obszary (ręce, nogi, szyja) przed działaniem owadów na świeżym powietrzu. W razie potrzeby zastosuj ponownie po kilku godzinach.
  3. Rozpyl TerraShield wokół drzwi, uszczelek okien.

Środki ostrożności:

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.