Zdrowy układ trawienny i metabolizm

Zdrowy układ trawienny i metabolizm

Zdrowy układ trawienny i metabolizm

Zdrowy układ trawienny i metabolizm

Wiemy, że olejki same w sobie są potężnymi narzędziami, ale dzięki profesjonalnemu mieszaniu, ich efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań. Przykładem takich mieszanek są: DigestZen i Slim & Sassy (Smart & Sassy). Są skuteczne dla zdrowia układu trawiennego i metabolicznego ze względu na zawarte w nich olejki.

DigestZen (znany również jako „pogromca brzucha”) łączy w sobie olejki z imbiru, kopru włoskiego, kolendry, estragonu, anyżu, kminku i mięty pieprzowej.

Slim & Sassy (Smart & Sassy) wykorzystuje grejpfrut, cytrynę, miętę, imbir i cynamon. Chociaż w obu mieszankach występuje pewne nakładanie się, jednak każda z nich zapewnia wyjątkowe korzyści.
Dlaczego użytek wewnętrzny?
Korzyści wynikające z połknięcia samej mieszanki olejków, zarówno w wodzie, jak i w kapsułkach wegetariańskich:

DigestZen

  • Przynosi ulgę przy rozstroju żołądka
  • Pomaga zmniejszyć ilość gazu lub wzdęcia
  • Wspomaga proces trawienia, szczególnie w przypadku przejadania się
  • Świetny suplement dla ogólnego zdrowia układu trawiennego

Tu kupisz olejek

Slim & Sassy (Smart & Sassy)

  • Podobnie jak DigestZen uspokaja żołądek
  • Wspomaga funkcję zdrowego metabolizmu
  • Zarządza wszelkimi odczuciami głodu i zapobiega przejadaniu się
 • Daje rewitalizujący zastrzyk energii
Aby użyć dowolnej mieszanki z jednego z powyższych powodów, zaleca się zanurzenie jej w wodzie. W przypadku DigestZen dodaj jedną kroplę oleju DigestZen do 120 ml płynu i wypij. Aby uzyskać pomoc w zakresie głodu i metabolizmu, dodaj osiem kropli Slim & Sassy ( Smart & Sassy) do ok. 500 ml wody. Dla tych, którzy nie lubią smaku poszczególnych składników, jest inne rozwiązanie – można wypić dwie krople jednorazowo w wegetariańskiej kapsułce.

Inne mieszanki

DoTERRA stworzyła również dwie inne mieszanki, które można stosować wewnętrznie. Należą do nich On Guard – pomoc w zakresie układu odpornościowego, oraz
Zendocrine – pomoc w oczyszczaniu i detoksykacji.