Jak kupić ?

Jak korzystnie kupować olejki dobrej jakości

Olejki są powszechnie dostępne w wielu sklepach, gabinetach, aptekach, marketach i na targach. Ich jakość różni się znacznie. Olejki klasy terapeutycznej produkuje niewiele firm na świecie. Zaledwie kilka firm na świecie spełnia wysokie standardy jakości i czystości olejków. Dlatego dla naszego bezpieczeństwa warto kupować olejki ze sprawdzonego źródła. Nie warto kupować olejków, których nie można używać wewnętrznie ( np. lawendy, mięty, cytryny, pomarańczy) jeżeli producent nie dopuszcza użycia wewnętrznego to jest prosty wniosek –  nie są to olejki czyste i przebadane.

My polecamy olejki  doTERRY, ponieważ posiadają jedne z najlepszych olejków na świecie i mają mnóstwo okazji do zdobycia przeróżnych gratisów np. darmowy produkt miesiąca, akcja BOGO ( kup jeden olejek a drugi otrzymasz gratis), wymiana zdobytych punktów na olejki itd.

Są trzy opcje kupowania olejków:

  1. W cenie detalicznej u osób zawodowo zajmujących się np. fizjoterapią, masażem, kosmetyką lub po prostu sprzedających olejki. Jest to cena najwyższa a można je kupić sporo taniej.
  1. Olejki w cenie hurtowej (o 25% taniej niż w cenie detalicznej) można kupić zakładając konto hurtowe w doTERRA poprzez osobę, która Wam poleciła olejki.  Można w ten sposób kupić nawet jeden olejek (wtedy dokonuje się opłaty za założenie konta hurtowego 25 euro) i od tego momentu już zawsze możecie dokonywać zniżkowych zakupów.

Szczegóły założenia konta hurtowego przeczytasz pod linkiem:

https://swiatolejkow.pl/index.php/jak-zalozyc-konto-w-doterra/

  1. Kolejna opcja to pominięcie opłaty przy zakładaniu konta. Można to zrobić kupując zestaw np. 10 olejków z dyfuzorem lub innego zestawu startowego.

Przykładowe zestawy rejestracyjne zobaczysz pod linkiem:

https://media.doterra.com/pl/pl/flyers/kits-enrolment.pdf

Ale można te olejki mieć po jeszcze niższej cenie a nawet całkiem za darmo!

W jaki sposób?

doTERRA dla osób kupujących olejki przygotowała specjalny program lojalnościowy (LRP) w ramach, którego zbiera się punkty (do 30% wartości zakupionych produktów w punktach) i  tymi punktami można zapłacić za olejki. Cena olejków jest wtedy niższa od hurtowej.

Jeśli dokonujesz regularnych zakupów, na Twoje konto wraca najpierw 10% Twojego zamówienia w wartości punktowej, po 3 miesiącach 15% a po roku aż 30% wartości. Te punkty możesz wymienić na darmowe produkty!

Chcesz kupić olejki ale wciąż nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami, napisz na adres: so@swiatolejkow.pl

Jak działa program lojalnościowy doTERRY, możesz dowiedzieć się tutaj.

Jesteś zainteresowana/y wprowadzeniem olejków eterycznych do swojego domu?

A może najpierw chcesz otrzymać mini próbki olejków aby przetestować ich działanie i wtedy podjąć decyzję, napisz na adres: so@swiatolejkow.pl a my prześlemy Ci mini próbki olejków klasy terapeutycznej doTERRA.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych,  stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.

Możesz też zamawiać olejki bez otwierania konta na:

https://www.mydoterra.com/danutakozak/#/ 

klikając na zakładkę „shop”.

Jeśli potrzebujesz pomocy wypełnij formularz kontaktowy, skontaktuję się z Tobą w najbliższym terminie.