Smart&Sassy

Smart&Sassy

Smart&Sassy

Składniki: grejpfrut, cytryna, mięta pieprzowa, imbir, kora cynamonowca

 

To metaboliczna mieszanka olejków eterycznych, które pomagają ograniczyć apetyt między posiłkami, tym samym przyczyniając się do utraty wagi.

 

Aromat: korzenny, ziołowy ciepły

Wskazania: problemy z kontrolowaniem wagi, nadmierny apetyt, problemy z przemianą materii, brak energii, obniżony nastrój

 

Zastosowanie:

doustnie: wystarczy dodać 2 krople na szklankę wody 4 razy dziennie i pić aromatyzowaną wodę przed, pomiędzy i po każdym zdrowym posiłku w ciągu dnia, aby ograniczyć głód i uspokoić żołądek. Taka woda ma zero kalorii i jest doskonałym zamiennikiem napojów, zawierających sztuczne substancje słodzące i barwniki. W zależności od organizmu można stosować jednorazowo do 5 kropli olejku.

miejscowo: 1-2 krople na wybrany obszar skóry np. w okolicę żołądka. Można zmieszać z olejem kokosowym, żeby zmniejszyć wrażliwość skóry.

wdychanie: 3-4 krople umieścić w dyfuzorze, rozpylać np. podczas treningu pobudzająco i energetyzująco bądź stosować kilka kropli na dłonie, a następnie oddychać głęboko, tak aby przeprogramować swoje ciało na nowy zdrowy styl życia.

Uwagi:

Smart & Sassy zawiera olejki cytrusowe, które mogą zwiększać nadwrażliwość skóry na słońce przez okres do 12 godzin po zastosowaniu miejscowym.

– nie stosować bezpośrednio do oczu, uszu lub nosa

– trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Jeśli jesteś w ciąży, skonsultuj się z lekarzem.

 

 

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.