Dołącz do nas

Dołącz do nas

Zaczynasz coraz intensywniej myśleć o swoim biznesie? Własna firma to Twoje marzenie?

Pracujesz na etacie i czujesz, że nie jest to już miejsce dla Ciebie, bo potrzebujesz więcej wolności, elastyczności czasowej, frajdy z robienia tego, co sama/sam chcesz robić, a nie realizowania celów, które narzucają Ci z góry inni?

A może swój pierwszy biznes jest już za Tobą i wiesz, że nie byłaś/byłeś przygotowana/y do jego prowadzenia? Teraz, po tych doświadczeniach, chcesz zacząć od początku i zrobić to jak należy…?

A może jeszcze nie wiesz, że chcesz prowadzić swój biznes?

My kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z olejkami szukaliśmy naturalnych rozwiązań problemów zdrowotnych dla naszej rodziny i nie myśleliśmy, że kiedyś stanie się to naszą pasją a potem też pracą, która daje tyle przyjemności i budowanie niezależności finansowej.

Nie jest ważne z jakiego powodu idea własnej firmy za Tobą chodzi. Skoro tak jest, widocznie przyszedł na to odpowiedni czas, bo nasze marzenia nie pojawiają się w głowie ot tak po prostu. One wskazują nam drogę do tego, co tak naprawdę sprawi, że poczujemy satysfakcję z tego, co robimy.

Dzisiaj oferujemy Ci pomoc, jeśli chcesz dojść tam, gdzie jesteśmy i jeszcze dalej. Możemy Ci obiecać, że dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne, aby zacząć. Na początek potrzebna jest gotowość do działania i chęć do rozwoju i pomagania innym – jeśli to masz, to szykuj się na wspaniałą przygodę!

Zaczynamy?

Napisz do nas

Czekamy na Ciebie !!!

Danuta i Waldek