Zestaw Joga doTERRA

Zestaw Joga doTERRA

Zestaw Joga doTERRA

Zestaw Joga doTERRA

Ekskluzywne trio mieszanek olejków eterycznych CPTG™ zaprojektowane przez doTERRA dla jogina w Tobie. Anchor, Align i Arise to idealne mieszanki, które poprawią twoje życie i praktykę jogi. Te mieszanki zapewniają aromaty, które stabilizują, centrują i oświecają ducha z każdym oddechem, wzmacniając i rozciągając ciało.

Co jest w środku?

Align – mieszanka centrująca – 5 ml

Align to mieszanka centrująca w kolekcji dōTERRA Yoga. Ta spokojna i stabilizująca mieszanka ma na celu usprawnienie codziennej praktyki jogi poprzez promowanie poczucia samoakceptacji i zaufania. Idealne pozycje jogi do sparowania z dōTERRA Align to Warrior II, Triangle i Gate. Poza praktyką jogi Align to piękna mieszanka, która zapewnia harmonię przez cały dzień.

Zawiera składniki: bergamota, kolendra, majeranek, mięta pieprzowa, jaśmin (absolut), róża

Dostosuj się

Czujesz się odłączony i niezdolny do kontrolowania okoliczności? Używanie olejków eterycznych i kilku prostych pozycji jogi może stworzyć nowe poczucie spokoju i celu. Pamiętanie o swojej wartości i pozostawanie niezachwianym w sobie wymaga codziennej praktyki. doTERRA Align pomaga zaufać sobie i pozostać otwartym na wszystkie możliwości.

Podstawowe korzyści

 •  Wspiera efektywną praktykę jogi, pomagając zakotwiczyć umysł, zwiększając doświadczenie jogi
 •  Promuje poczucie samoakceptacji, zaufania i płynności podczas praktyki jogi
 •  Promuje poczucie samoakceptacji, zaufania i płynności podczas praktyki jogi
 •  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, połącz z innymi olejkami z kolekcji dōTERRA Yoga

Instrukcja stosowania

Do masażu zmieszaj 5 kropli z 10 ml olejku bazowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku bazowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku przewoźnika. Wyłącznie do stosowania miejscowego.

Tu kupisz olejek

Anchor – mieszanka uspokajająca – 5 ml

Mieszanka uspokajająca dōTERRA Anchor wzmocni Twoje zaufanie do samego siebie, dzięki czemu podejdziesz do ćwiczeń i życia z siłą oraz spokojem.  Wspiera połączenie z samym sobą, społecznością, harmonię emocjonalną i wrodzoną mądrość. Idealnymi pozycjami jogi do sparowania z dōTERRA Anchor są siedząca medytacja, siedzący skręt i Bhu mudra (jedna ręka na sercu, druga na ziemi).

Mieszanka zawiera olejki eteryczne z lawendy, drzewa cedrowego, drzewa sandałowego, cynamonu, kadzidła, czarnego pieprzu i paczuli na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Zakotwicz się

Dziś zbyt łatwo jest czuć się wykorzenionym i niepewnym siebie. Czasami jednak wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć równowagę, to kilka prostych ruchów jogi i olejki eteryczne. Następnym razem, gdy będziesz potrzebować odrobiny odwagi i kompletności, użyj kotwicy doTERRA, aby wzmocnić poczucie stabilnego fundamentu, aby  iść naprzód.

 

Podstawowe korzyści

  •  Promuje poczucie kompletności i odwagi podczas praktyki jogi
  •  Zachęca do poczucia stałego fundamentu, z którego można iść naprzód
  •  Pomaga użytkownikowi połączyć się i zaufać sobie i swojemu środowisku
  •  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, połącz z innymi olejkami z kolekcji dōTERRA Yoga

Tu kupisz olejek

Arise –mieszanka oświecająca –  5 ml

Poczuj radość i odwagę, gdy stawiasz czoła swoim celom. Ta odświeżająca i pouczająca mieszanka olejków eterycznych jest idealna, aby zainspirować Cię do wielkich marzeń i ciężkiej racy.  Oświecająca mieszanka dōTERRA inspiruje chwile wznoszenia się i sięgania po najwyższe cele. Korzystaj z zalet dōTERRA Arise, gdy stawiasz sobie wyzwanie, aby osiągnąć kolejny poziom.

Zawiera olejki eteryczne z grejpfruta, cytryny, osmantusa, melisy i jodły syberyjskiej na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Sięgnij po swoje marzenia

Kiedy sięgasz po swoje marzenia, miło jest mieć małą pomoc. Wyzwania i zniechęcenie często pojawiają się, gdy dążysz do celu. Ale z codziennymi afirmacjami, podnoszącymi na duchu pozycjami jogi i radosnymi aromatami możesz pokonać te przeszkody. Aromaty tej mieszanki wspierają Twoją stabilność, wolność, wytrzymałość organizmu oraz odwagę i szczęście w sercu.

Podstawowe korzyści

 •  Uzupełnia skuteczną praktykę jogi, pomagając otworzyć umysł i poprawiając wrażenia jogi użytkownika, gdy jest stosowany miejscowo
 •  Nakładaj na skórę, aby pobudzić uczucie szczęścia, jasności i odwagi

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, połącz z innymi olejkami z kolekcji doTERRA Yoga

Tu kupisz olejek

Jeżeli chcesz kupić ten ekskluzywny zestaw – kliknij poniżej

A może najpierw chcesz otrzymać mini próbki olejków aby przetestować ich działanie i wtedy podjąć decyzję.

Skontaktuj się z nami, napisz na adres: so@swiatolejkow.pl