Jak założyć konto w dōTERRA ?

Jak założyć konto w dōTERRA ?

Zastanawiasz się nad założeniem własnego konta klienta. To proste. Wystarczy wykonać kilka kroków:

1.Wejdź na stronę: mydoterra.com/danutakozak

2.Kliknij Join&Save a następnie Join dōTERRA.

3.Wybierz odpowiedni język i kraj.

4.Wybierz opcję Wholesale Customer (klient hurtowy) lub Wellness Advocate (konsultant). Jeśli nie wiesz, którą opcję wybrać, warto zacząć od konta Wholesale Customer. Taki wybór zawsze zostawia furtkę do bezpłatnej zmiany na typ Wellness Advocate a Ty masz czas zapoznać się z produktami. Natomiast jeśli już wiesz, że chcesz nawiązać z nami współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

5.Pola identyfikator odbiorcy i identyfikator sponsora powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz nasze ID: 5169807. Wtedy my będziemy Cię wspierać w świecie olejków.

6.Przy „checkout” zostaniesz poproszony o wybranie zestawu. Jeśli chcesz zbudować własny zestaw, zacznij wpisywać nazwy olejków, które chcesz mieć w zestawie, a następnie je wybierz jak pojawi się odpowiednia opcja. Niezbędne jest także dodanie broszury „ dōTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to opłata za Twoje członkostwo.

Jeżeli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć skontaktuj się z nami zanim się zarejestrujesz. Pomożemy Ci dobrać najlepsze dla Ciebie olejki.

zestawy startowe – ceny netto

https://media.doterra.com/gb/en/flyers/enrollment-kits.pdf

 

Jeżeli potrzebujesz trochę więcej informacji, zanim się zdecydujesz możesz zawsze skontaktować się z nami, klikając przycisk poniżej. Chętnie odpowiemy na pytania.

 

skontaktuj się z nami