Załóż konto klienta

Jak założyć konto w dōTERRA ?

To bardzo proste. Wystarczy wykonać kilka kroków a potem korzystać z atrakcyjnych zniżek i wspaniałych produktów, które wprowadzisz w swoje życie.

KROK 1. Wejdź na stronę: mydoterra.com/danutakozak

 

KROK 2.  Kliknij Join&Save

a następnie kliknij  Join dōTERRA

KROK 3. Wybierz odpowiedni język i kraj.

KROK 4. Wybierz opcję Wholesale Customer (klient hurtowy) lub Wellness Advocate (konsultant). Jeśli nie wiesz, którą opcję wybrać, warto zacząć od konta Wholesale Customer. Taki wybór zawsze zostawia furtkę do bezpłatnej zmiany na typ Wellness Advocate a Ty masz czas zapoznać się z produktami. Natomiast jeśli już wiesz, że chcesz nawiązać z nami współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

WAŻNE:

Zakładając którekolwiek z powyższych kont nie masz obowiązku dokonywania regularnych zakupów, kupujesz kiedy chcesz, co chcesz oraz ile chcesz.

Kliknij continue

KROK 5. Nie używając polskich znaków diakrytycznych wprowadź swoje dane.

Pola Enroller (identyfikator odbiorcy) i Sponsor (identyfikator sponsora) powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz nasze ID: 5169807  tak abyśmy mogli Cię później jak najlepiej wspierać. 

Utwórz hasło (password) , zaznacz kwadrat pod Online Application Terms and Conditions.

Teraz najbardziej ekscytujący moment.

KROK 6. Moment wyboru pakietu rejestracyjnego

Aby zaoszczędzić jak najwięcej polecam wybranie zestawu rejestracyjnego Enrollment Kit, ponieważ wtedy nie ma opłaty rejestracyjnej 20 euro netto (24,60 brutto). Dwa najpopularniejsze zestawy rejestracyjne to Family Essentials i Home Essentials , a poniżej znajdziesz wszystkie dostępne zestawy w Europie

CHCESZ SKOMPONOWAĆ SWÓJ WŁASNY ZESTAW

NIE MA SPRAWY

W okienku zacznij wpisywać nazwy olejków i produktów, które chcesz dodać do swojego zamówienia. Jeśli komponujesz swój własny zestaw konieczne jest także dodanie broszury „DoTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to opłata za członkostwo. Jeśli nie masz pewności od którego zestawu najlepiej zacząć, skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci dobrać najlepsze olejki lub produkty dla Ciebie.

GOTOWE

Twoje olejki zaraz będą w drodze. Otrzymasz je w ciągu 3-7 dni roboczych. Od doTERRA drogą mailową dostaniesz informację o rejestracji oraz Twój numer ID do logowania się na stronie. My w ciągu 24 godzin wyślemy Ci wiadomość powitalną e-mail i dostęp do naszych grup edukacyjnych.

Gratulujemy i witamy w świecie olejków doTERRA

Masz jakiekolwiek pytania, prosimy skontaktuj się z nami