Załóż konto klienta

Jak założyć konto klienta w dōTERRA ?

To bardzo proste. Wystarczy wykonać kilka kroków a potem korzystać z atrakcyjnych zniżek i wspaniałych produktów, które wprowadzisz w swoje życie.

KROK 1. Wejdź na stronę: mydoterra.com/danutakozak

 

KROK 2.  Kliknij Join&Save

a następnie kliknij  Join dōTERRA

KROK 3. Wybierz odpowiedni kontynent,  kraj i język.

 

KROK 4. Wybierz opcję konta – Wholesale Customer (klient hurtowy) lub Wellness Advocate (konsultant). Jeśli zastanawiasz się, którą opcję wybrać, warto zacząć od konta klienta – Wholesale Customer. Taki wybór zawsze zostawia furtkę do bezpłatnej zmiany na typ konta – Wellness Advocate, a Ty masz czas zapoznać się z produktami.

Natomiast jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

WAŻNE:

Zakładając którekolwiek z powyższych kont nie masz obowiązku dokonywania regularnych zakupów, kupujesz kiedy chcesz, co chcesz oraz ile chcesz.

Kliknij continue

 

Teraz najbardziej ekscytujący moment.

KROK 5. Moment wyboru zestawu olejków

Aby zaoszczędzić jak najwięcej polecam wybranie zestawu olejków Enrollment Kit, ponieważ wtedy nie ma opłaty rocznej za utworzenie konta klienta – 20 euro netto (24,60 brutto).

Dwa najpopularniejsze zestawy olejków to Family Essentials i Home Essentials , a poniżej znajdziesz wszystkie dostępne zestawy w Europie

CHCESZ SKOMPONOWAĆ SWÓJ SPERSONALIZOWANY ZESTAW

NIE MA SPRAWY

W okienku zacznij wpisywać nazwy olejków i produktów, które chcesz dodać do swojego zamówienia. Jeśli komponujesz swój własny zestaw konieczne jest także dodanie broszury „DoTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to roczna opłata za posiadanie konta klienta. Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć, skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci dobrać najlepsze olejki lub produkty dla Ciebie.

Pola Enroller (identyfikator odbiorcy) i Sponsor (identyfikator sponsora) powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz nasze ID: 5169807  tak abyśmy mogli Cię później jak najlepiej wspierać. 

GOTOWE

Twoje olejki zaraz będą w drodze. Otrzymasz je w ciągu 3-7 dni roboczych bezpośrednio od doTERRA.

Także drogą mailową dostaniesz informację o utworzeniu konta klienta oraz Twój numer ID do logowania się na stronie. My w ciągu 24 godzin wyślemy Ci wiadomość powitalną e-mail i dostęp do naszych grup edukacyjnych.

Gratulujemy i witamy w świecie olejków doTERRA

Masz jakiekolwiek pytania, prosimy skontaktuj się z nami