Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Opis produktu

Stworzony w celu wyciszenia emocji. Po zastosowaniu na skórze lub rozproszeniu,  Balance może złagodzić uczucie lęku i stworzyć kojące i uspokajające środowisko – zachęcając do relaksu. Aromat doTERRA Balance jest słodki i drzewny i jest doskonałym zapachem dla promowania poczucia równowagi i spokoju.
Relaksacja ciała zaczyna się od umysłu. Pomóż swojemu ciału się zrelaksować, skupiając się najpierw na emocjach. Użyj mieszanki olejków eterycznych doTERRA Balance, aby ukoić emocje, tak aby całe Twoje ciało mogło czuć się całkowicie swobodnie.

Skład

świerk, cynamonowiec kamforowy, kadzidłowiec, wrotycz (Blue tansy), rumianek (Blue chamomile), osmantus, frakcjonowany olej kokosowy

Jak używać

Aromatycznie: Rozprosz kilka kropli, aby doświadczyć aromatycznych zalet mieszanki

Miejscowo: bezpośrednio stosować na stopy, szyję i plecy

Zastosowanie

Po przebudzeniu nałóż jedną do dwóch kropli olejku na stopy. Pomoże to promować uczucie spokoju przez cały dzień.  Balance można również stosować na stopy w ciągu dnia, aby zmniejszyć uczucie stresu.
Jeśli doświadczasz uczucia niepokoju, zastosuj Balance na nadgarstki i szyję. Miejscowe zastosowanie mieszanki olejków eterycznych doTERRA Balance pomoże złagodzić uczucie lęku, kiedy się pojawi.
Przed pójściem spać, nałóż olejek na stopy. Ta uspokajająca i kojąca mieszanka zapewni spokojny sen.
doTERRA Balance to potężna mieszanka olejków CPTG ® zaprojektowana w celu promowania harmonii umysłu i ciała oraz w równoważeniu emocji. Kiedy masz stresujące wydarzenia lub spotkania użyj doTERRA Balance, dzięki czemu możesz doświadczyć stabilności i relaksu w sytuacjach podatnych na stres.

Ostrzeżenia
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie używać na ranach lub uszkodzonej skórze. Po aplikacji nie należy bandażować ani używać z podkładką grzejną. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.