Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Balance – mieszanka przywracająca równowagę

Opis produktu

Stworzony w celu wyciszenia emocji. Po zastosowaniu na skórze lub rozproszeniu,  Balance może złagodzić uczucie lęku i stworzyć kojące i uspokajające środowisko – zachęcając do relaksu. Aromat doTERRA Balance jest słodki i drzewny i jest doskonałym zapachem dla promowania poczucia równowagi i spokoju.
Relaksacja ciała zaczyna się od umysłu. Pomóż swojemu ciału się zrelaksować, skupiając się najpierw na emocjach. Użyj mieszanki olejków eterycznych doTERRA Balance, aby ukoić emocje, tak aby całe Twoje ciało mogło czuć się całkowicie swobodnie.

Skład

Kadzidło promuje poczucie spokoju i zadowolenia. Kadzidło stosowane na ceremoniach religijnych na całym świecie sprzyja relaksacji, pozytywnemu nastrojowi i silnemu połączeniu umysłu z ciałem.

Świerk jest znany ze swoich właściwości uziemiających. Ma świeży drzewny aromat, który można stosować aromatycznie, aby złagodzić stres i pomóc w blokowaniu emocji.

Delikatny aromat azjatyckiego Ho Wood koi umysł i ciało oraz wprowadza poczucie spokoju. Olejek eteryczny Ho Wood ma silne właściwości uspokajające i uziemiające.

Blue Tansy jest destylowany z marokańskiego Tansy, pachnącej rośliny kwitnącej z rodziny Daisy. Ma miękki, słodki i owocowy aromat, który służy do poprawy nastroju.

Niebieski rumianek (znany również jako niemiecki rumianek) stanowi dopełnienie tej mieszanki. Spokojny i pocieszający olejek eteryczny z niebieskiego rumianku pomaga złagodzić uczucie rozczarowania, zmartwienia i zniechęcenia.

Kwiat Osmantusa łagodzi stres.

Jak używać

Aromatycznie: Rozprosz kilka kropli, aby doświadczyć aromatycznych zalet mieszanki

Miejscowo: bezpośrednio stosować na stopy, szyję i plecy.

Zastosowanie

  • Po przebudzeniu nałóż jedną do dwóch kropli olejku na stopy. Pomoże to promować uczucie spokoju przez cały dzień.  Balance można również stosować na stopy w ciągu dnia, aby zmniejszyć uczucie stresu.
  • Jeśli doświadczasz uczucia niepokoju, zastosuj Balance na nadgarstki i szyję. Miejscowe zastosowanie mieszanki olejków eterycznych doTERRA Balance pomoże złagodzić uczucie lęku, kiedy się pojawi.
  • Przed pójściem spać, nałóż olejek na stopy. Ta uspokajająca i kojąca mieszanka zapewni spokojny sen.
  • doTERRA Balance to potężna mieszanka olejków CPTG ® zaprojektowana w celu promowania harmonii umysłu i ciała oraz w równoważeniu emocji. Kiedy masz stresujące wydarzenia lub spotkania użyj doTERRA Balance, dzięki czemu możesz doświadczyć stabilności i relaksu w sytuacjach podatnych na stres.
  • Promuj relaks całego ciała, włączając doTERRA Balance do kąpieli. doTERRA Balance pomoże rozluźnić ciało i zapewni ukojenie. W chwilach, gdy potrzebujesz czasu na relaks i doładowanie, dodaj kilka kropli doTERRA Balance z solami Epsom do wody w wannie. Pokochasz, jak łatwo wywołuje poczucie równowagi i spokoju.
  • Jedną z głównych zalet doTERRA Balance jest jej zdolność do wywoływania uczucia spokoju. Kiedy czujesz się przytłoczony emocjonalnie rozprowadź doTERRA Balance lub zastosuj doTERRA Balance miejscowo, aby stworzyć atmosferę spokoju, abyś mógł iść naprzód, czując się emocjonalnie zrównoważony i gotowy do podjęcia zadań.
  • doTERRA Balance jest jednym z olejków eterycznych stosowanych w technice masażu AromaTouch, ponieważ pomaga stworzyć emocjonalną harmonię i relaks. Jego drzewny aromatyczny profil zapewnia wspaniały bazowy aromat.
  • Rozluźnienie ciała zaczyna się od umysłu. Pomóż swojemu ciału zrelaksować się, koncentrując się najpierw na emocjach. Użyj mieszanki olejków eterycznych doTERRA Balance, aby ugruntować swoje emocje, aby całe ciało mogło czuć się całkowicie swobodnie, gdy najbardziej tego potrzebujesz. Ta emocjonalnie zrównoważona mieszanka jest świetnym olejem do stosowania podczas medytacji lub ćwiczeń jogi.

Oleje, które dobrze komponują się z doTERRA Balance 

doTERRA Balance dobrze łączy się z kadzidło, bergamotka, mięta pieprzowa, kolendra, wintergreen,  mieszanka citrus Bliss.

Ostrzeżenia
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie używać na ranach lub uszkodzonej skórze. Po aplikacji nie należy bandażować ani używać z podkładką grzejną. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.