Ekologiczny naturalny koncentrat czyszczący – doTERRA On Guard

Ekologiczny naturalny koncentrat czyszczący – doTERRA On Guard

Ekologiczny naturalny koncentrat czyszczący – doTERRA On Guard

Ekologiczny naturalny koncentrat czyszczący – doTERRA On Guard

Ten produkt jest idealnym naturalnym środkiem czyszczącym. W połączeniu z mieszanką olejków eterycznych doTERRA On Guard stanowi bezpieczną, nietoksyczną alternatywę dla toksycznych środków czyszczących i zapewnia naturalną ochronę przed niektórymi czynnikami środowiskowymi, pomagając jednocześnie eliminować zapachy.

Koncentrat ma orzeźwiający zapach i może być używany do czyszczenia twardych powierzchni w kuchni, łazience lub w każdym pomieszczeniu, w którym można by skorzystać z jego właściwości czyszczących. 

Wiele domowych środków czyszczących może podrażniać oczy, gardło lub skórę, powodując bóle głowy, problemy z oddychaniem, oparzenia chemiczne lub gorzej.

Składniki o bardzo ostrej toksyczności obejmują środki na bazie chloru i amoniaku (zwłaszcza jeśli reagują razem lub wytwarzają gazy uszkadzające płuca), czego szczególnie należy unikać u osób z astmą lub chorobami płuc i serca.

Sztuczne zapachy dodane do produktów gospodarstwa domowego, takich jak detergenty do prania i zmiękczacze tkanin, mogą powodować krótkotrwałe podrażnienie dróg oddechowych, bóle głowy, kichanie i łzawienie oczu.

Syntetyczne środki czyszczące stanowią długoterminowe ryzyko – takie jak rak, uszkodzenie mózgu lub zaburzenia hormonalne, ponieważ zawierają szkodliwe składniki.

Na szczęście możesz ograniczyć ekspozycję na te zagrożenia, wybierając bardziej ekologiczne, bardziej naturalne produkty gospodarstwa domowego.

Innym czynnikiem, który należy uwzględnić to wpływ syntetycznych środków chemicznych na środowisko.

Środki czyszczące nie znikają magicznie po tym, jak spłyną do kanalizacji. Są oczyszczane wraz ze ściekami i innymi odpadami w miejskich oczyszczalniach, a następnie odprowadzane do pobliskich dróg wodnych. Podczas gdy niektóre z chemikaliów rozkładają się w nieszkodliwe substancje, wiele z nich pozostaje w środowisku, obniżając jakość wody pitnej i zagrażając naturalnemu środowisku i człowiekowi.

Lotne organiczne substancje chemiczne mogą również przedostawać się do powietrza, przyczyniając się do smogu i zanieczyszczenia.

Każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska, odrzucając produkty zawierające szkodliwe chemikalia i inwestując w produkty naturalne.

 

Dzięki koncentratowi czyszczącemu –  doTERRA On Guard Cleaner Concentrate możesz dbać o swój dom za pomocą biodegradowalnego, nietoksycznego środka czyszczącego. W przeciwieństwie do innych środków czyszczących, nasz koncentrat zastępuje szkodliwe chemikalia i toksyny czystymi olejkami eterycznymi i roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi, jednocześnie pozostawiając czysty, orzeźwiający zapach.

Koncentrat dōTERRA On Guard  został zaprojektowany jako idealny uniwersalny naturalny środek czyszczący. Jest wzmocniony opatentowaną mieszanką ochronną dōTERRA On Guard, która zapewnia naturalną ochronę przed niektórymi czynnikami środowiskowymi, jednocześnie podnosząc ogólne możliwości czyszczenia.

Można skutecznie czyścić bez narażania rodziny na działanie agresywnych chemikaliów. Ponadto jest to uniwersalny środek czyszczący, więc nie będziesz potrzebować tuzina produktów do czyszczenia kuchni, łazienki i reszty domu.

 

Olejki eteryczne zawarte w koncentracie:

Nasz koncentrat zawiera silne olejki eteryczne, które współdziałają ze sobą, tworząc naturalne rozwiązanie niektórych codziennych czynności związanych ze sprzątaniem. Zawiera popularną mieszankę doTERRA On Guard, która zawiera zalety skutecznych olejków eterycznych.

  • Znana jako silny środek myjący, Dzika Pomarańcza dodaje również słodkiego, cytrusowego zapachu do formuły.
  • Goździk nadaje mieszance drzewno-korzenny aromat.
  • Dzięki czystemu i przewiewnemu zapachowi Eukaliptus wzmacnia koncentrat swoimi właściwościami oczyszczającymi.
 • Cynamon nadaje produktowi ciepły, słodki zapach, który wszyscy znają i kochają.
 • Olejek eteryczny, który jest często używany w aromaterapii, Rozmaryn ma ziołowy aromat, który pomaga stworzyć świeże i energetyzujące środowisko.

Jak stosować dōTERRA On Guard Cleaner Concentrate

Niezależnie od tego, czy Twoje naczynia są brudne, czy Twoja łazienka to katastrofa, nasz koncentrat może pomóc. Po prostu wymieszaj zalecaną ilość koncentratu z wodą i jesteś gotowy na sukces.  To wszystko bez szkodliwych toksyn i chemikaliów.

 • uniwersalny środek czyszczący – zmieszaj dwie łyżki stołowe koncentratu z 700 ml wody,
 • łazienka – zmieszaj trzy łyżki środka czyszczącego z 700  ml wody,
 • naczynia – wymieszaj trzy łyżki środka czyszczącego z 4 litrami wody

Należy unikać bezpośredniego używania tego środka czyszczącego na podłogach z twardego drewna i kamieniu naturalnym.

Tu kupisz koncentrat