Detoksykująca maska błotna dōTERRA Spa

Detoksykująca maska błotna dōTERRA Spa

Detoksykująca maska błotna dōTERRA Spa

Detoksykująca maska ​​błotna doTERRA SPA to naturalna maska ​​glinkowa nasączona  olejkami eterycznymi z mirry, jagód jałowca i grejpfruta CPTG , która działa oczyszczająco, redukując pory, drobne linie i zmarszczki.

Zapewnia luksusowy i aromatyczny zabieg spa, który rozpieszcza skórę i ożywia zmysły.

Podstawowe korzyści

 • olejek eteryczny z Mirry, który działa kojąco na skórę, może pomóc w uzyskaniu gładkiej, młodzieńczej cery.
 • Olejek z Jagód Jałowca (Juniper Berry) jest znany z tego, że stosowany miejscowo zapewnia czystą, zdrową cerę i działa jak naturalny tonik dla skóry.
 • Olejek z Grejpfruta: często stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, może poprawić wygląd skóry, promując czystą, zdrowo wyglądającą cerę.
 • Masło shea pomaga nawilżyć i zrównoważyć skórę. Podczas gdy wiele maseczek błotnych usuwa wilgoć ze skóry, użycie masła shea pozwala Detoksykującej Masce Błotnej odżywić i zmiękczyć skórę bez jej wysuszania
 • Ekstrakt z Malachitu jest bogaty w miedź i zapewnia właściwości odtruwające
 • Ekstrakt z nasion soczewicy pomaga zmniejszyć widoczność porów
 • Naturalna glinka ziemna, kaolin, jest bogata w minerały, które pomagają oczyścić skórę i zmniejszyć widoczność tłustej skóry

 

Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać najlepsze wyniki:

 

 

 • Nie myj twarzy. Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale aby maseczka ​​działała najlepiej, należy nakładać ją bezpośrednio na suchą, niemytą skórę. Chociaż większość maseczekk wymaga uprzedniego umycia twarzy, wykonanie tego kroku zmniejsza ryzyko ewentualnego podrażnienia lub zaczerwienienia.
 • Nakładaj podkładem lub pędzlem. Chociaż czyste opuszki palców również będą działać, używanie czystego pędzla minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się zarazków na twarzy.
 • Pozostaw na zalecany czas i zmyj letnią wodą. Maseczka błotna doTERRA zawiera składniki nawilżające, takie jak masło shea i ekstrakt z korzenia cykorii, dzięki czemu nie wysusza skóry, jak niektóre maseczki z glinki. Jeśli jednak pozostawisz ją zbyt długo, ryzykujesz, że maseczka ​​będzie trudna do usunięcia i może podrażnić skórę. Możesz użyć myjki, aby pomóc, ale unikaj szorowania skóry.
 • Zastosuj tonik i balsam. Możesz również użyć toniku redukującego pory, kremu nawilżającego przeciwzmarszczkowego lub kremu nawilżającego.
 • Powtarzaj co najmniej raz w tygodniu. Skóra każdego jest inna, ale podstawową zasadą jest używanie nowej maseczki raz lub dwa razy w tygodniu. Jeśli masz bardzo tłustą skórę, możesz potrzebować jej częściej.

 

Alternatywne sposoby użycia maski

Oprócz korzyści dla twarzy maska ​​błotna może pomóc w detoksykacji i dezodoryzacji innych obszarów ciała. Dzieje się tak dzięki wyciągowi z malachitu i glinie. Ekstrakt z malachitu ma bezpośredni wpływ na działanie odtruwające, podczas gdy keramzyt, naturalna glinka ziemna, zawiera takie elementy, jak miedź i cynk, które mogą oczyszczać skórę. Oto kilka innych sposobów wykorzystania maski błotnej doTERRA w życiu codziennym:

 • Używanie maski błotnej pod pachami dobrze sprawdza się w przypadku szybkiej dezodoryzacji. Zanim weźmiesz prysznic, nałóż ćwierć objętości maski błotnej pod pachy, a następnie spłucz pod prysznicem przed naniesieniem mydła, aby w szybki sposób zachować świeży zapach przez cały dzień.
 • Kiedy stopy potrzebują dodatkowej uwagi, maska ​​błotna doTERRA to idealny wybór. Nałóż cienką warstwę maski na spody stóp i pozostaw na 10 do 20 minut przed spłukaniem.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych. Materiały ze strony doterra.com